Strona Główna   -  Dyskografia  -  Filmografia  -  Biografia  -  Galeria  -  Czytelnia  -  Księga Gości  -  Autorka Strony

Strona Główna   -  Dyskografia  -  Filmografia  -  Biografia  -  Galeria  -  Czytelnia  -  Księga Gości  -  Autorka Strony

 
IzaTrojanowska.ovh.org - Nieoficjalna strona artystki

Licznik * * *

Od 01.02.2006 stronę IzaTrojanowska.ovh.org odwiedziło Licznik (http://cenebit.biz/liczniki) gości.

Strona istnieje od 01.02.2006.

Strona IzaTrojanowska.ovh.org* * *

Witam serdecznie na mojej stronie!
Poświęcona jest ona w całości aktorce i genialnej piosenkarce: Izie Trojanowskiej.

Dlaczego powstała? Otóż gdy szukałam informacji o jednej z moich ulubionych polskich wokalistek, nigdzie nie odnalazłam wystarczającej ilości informacji. Strony jej dotyczące były niepoukładane i niepełne. Dlatego właśnie tutaj znajduje się praktycznie wszystko, co mogłoby interesować fanów wokalistki: między innymi biografia, dyskografia wraz z tekstami piosenek i galeria zdjęć.

Historia aktualizacji* * *

24.11.2009 Wersja graficzna 4.0
  Po prawie dwóch latach przerwy strona powraca w nowej odsłonie! Zapraszam do komentowania nowego wystroju w Księdze Gości.
W Galerii pojawiły się nowe fotografie Izy. Pojawił się również nowy dział - Filmografia.
01.01.2007  
  Składam najlepsze życzenia w związku z nadejściem Nowego Roku. Oby dla wszystkich okazał się o wiele lepszy od poprzedniego.
Recenzje wszystkich płyt (poza składankami, ale tych nawet nie planuję recenzować jako wcześniejszych dokonań Izy) zostały uzupełnione. Będę wdzięczna, jeżeli ktoś ma dostęp do jakichś fotografii lub artykułów - i mógłby mi je przesyłać na e-mail. W końcu wszyscy razem możemy postawić tę stronę z powrotem na nogi. :)
Pozdrawiam i jeszcze raz - wszystkiego najlepszego wszystkim!
23.10.2006  
  Zapraszam do przeczytania dwóch recenzji - do płyt "Chcę Inaczej" i "Pożegnalny Cyrk". Kolejne dodam wkrótce.
07.08.2006 Wersja graficzna 3.0
  Przez praktycznie dwa miesiące absolutnie zaniedbałam serwis, co rzecz jasna teraz nadrabiam szeregiem zmian. Ponownie przerobiłam szatę graficzną strony. Tym razem zamiast czerni, gości tutaj biel. Chciałam bardzo serdecznie podziękować Alex'owi za swoje retusze, jednego z nich użyłam właśnie do tego szablonu. Reszta znajduje się w uzupełnionym nareszcie dziale "Galeria". Myślę, że teraz będzie przynajmniej w miarę zadawalający.
Uzupełniłam dyskografię o płyty "Złota kolekcja" i świeżo wydaną "The best". Dodałam możliwość zamawiania płyt przez Internet, korzystając z ofert sklepu Fan.pl. Myślę, że póki co wystarczy.
Zapraszam do wpisywania się w księdze gości.
24.06.2006  
  Wakacje się zaczęły. Być może znajdę teraz więcej czasu na zajmowanie się tą stroną. Póki co zamieszczam kulawe tłumaczenie biografii i kilku innych rzeczy w języku angielskim, idąc za prośbą Michaela Kleina. Aby ją obejrzeć, zapraszam tutaj. [english version]
14.05.2006  
  Galeria ze zdjęciami Izy już działa. Zapraszam do przeglądania. Będę dodawać stopniowo po kilka nowych zdjęć.
01.05.2006 Wersja graficzna 2.0
 

Dziś wprawdzie powinniśmy wszyscy hucznie obchodzić cudowne Święto Pracy, które przecież tak bardzo kochamy - mnie jednak zajęła zmiana designu strony. Mam nadzieję, że stanie się on teraz bardziej przejrzysty. Dokładam również jeden nowy artykuł z gazety i okładkę do kasety magnetofonowej płyty "Chcę inaczej". Dział z fotografiami póki co przechodzi kilka zmian, w związku z czym pojawi się zapewne dopiero w ciągu kilku najbliższych dni.

Letnie koncerty Izy:

 • 5 maja - 19:00 - Warszawa, Ośrodek Kultury "ARSUS"
  dzielnica Ursus - ul. Traktorzystów 14
 • 27 maja - 19:00 - Zielona Góra, Teatr Lubuski
  Koncert Galowy na Festiwalu im. Anny German "Tańczące Eurydyki" -
  Iza zaśpiewa piosenki R. Lipko wg. aranżacji P. Rubika
 • 10 czerwca - 21:00 - Przysucha
  Izabela wystąpi podczas VII Dni Przysuchy
 • 23 czerwca - 20:00 - Busko Zdrój, Stadion Sportowy AKS
  ul. Kusocińskiego nr 1
 • 1 lipca - 19:30 - Zielona Góra, Lubuski Teatr ul. Niepodległości 3/5,
  Scena w Podwórku. Recital Izy podczas "Lata Muz Wszelakich" Zielona Góra 2006
 • 6 sierpnia - ok. 20:30 - Choroszcz, XVII Jarmark Dominikański
  Koncert Izy odbędzie się na terenie zabytkowego parku pałacowego w okolicy letniej rezydencji Hetmana Wielkiego Koronnego Jana Klemensa Branickiego (obecnie Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy).
  Źródło: www.izatrojanowska.pl
09.03.2006  
  Polecam wszystkim zajrzeć do działu "Media", gdzie gromadzę stare, PRL-owskie artykuły przepisywane przeze mnie z wycinków gazetowych. Trojanowska udzielała fenomenalnych wywiadów!
01.02.2006 Wersja graficzna 1.0
  Serwis już w pełni fukncjonuje! Za tło strony służy okładka mojej ulubionej płyty "Układy". Zapraszam serdecznie do wpisywania się do Księgi Gości. Zamieściłam również licznik odwiedzin.
Stronę wykonała Klaudyna "Luna" Kopała © 2006-2009